- Επόμενο άρθρο Να προβεί άμεσα η Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας στην μονιμοποίηση των νεοδιόριστων συναδέλφων μας (διορισθέντων το 2020) σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις του νόμου. ΔΕ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ οι νεοδιόριστοι/-ες συνάδελφοί μας να είναι όμηροι του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης προκείμενου να περάσει η αξιολόγηση των νόμων 4692/2020 & 4823/2021
- Προηγούμενο άρθρο Συνεχίζουμε τον αγώνα ενάντια στην αξιολόγηση με επαναπροκήρυξη της ΑΠΕΡΓΙΑΣ – ΑΠΟΧΗΣ για μέντορες και ενδοσχολικούς συντονιστές από το Δ. Σ. της Δ. Ο. Ε. και τα πρωτοβάθμια σωματεία, αν και όποτε χρειαστεί και υιοθέτηση των ενιαίων κειμένων της Δ. Ο. Ε. για την αυτοαξιολόγηση της σχολικής μονάδας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
22 ΓΕΝΑΡΗ – ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΔΡΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Ιανουαρίου 2022
ΥΠΟΜΝΗΜΑ Του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου αναφορικά με τα προβλήματα λειτουργίας των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας, της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας και του Π.Υ.Σ.Π. Ε. Β΄ Αθήνας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2017