- Επόμενο άρθρο Συγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2022 – 2023 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
- Προηγούμενο άρθρο Αίτημα για οργανική αναβάθμιση του 16ου Νηπιαγωγείου Αμαρουσίου σε τετραθέσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα συμπαράστασης στους συναδέλφους Παντελή Βαϊνά και Γιώργο Χρόνη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Φεβρουαρίου 2020
Να σταματήσει η Δ. Ε. Π. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης να μεροληπτεί υπέρ των σχολικών μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης κατά τον διαμοιρασμό των χρημάτων των λειτουργικών αναγκών των σχολείων – Άμεσα να επανέλθει η δια ζώσης συνεδρίαση των μελών της Δ. Ε. Π. Λυκόβρυσης – Πεύκης σε αντικατάσταση της δια περιφοράς συνεδρίαση που αποφασίστηκε και επιβλήθηκε αυθαίρετα.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Σεπτεμβρίου 2022