- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Από την παράσταση διαμαρτυρίας των Συλλόγων Εκπαιδευτικών Β΄Αθήνας (Αμαρουσίου, Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ, Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ) στη Διεύθυνση για τη Μονιμοποίηση των Νεοδιόριστων Εκπαιδευτικών
- Προηγούμενο άρθρο Ο Σύλλογος Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στηρίζει και καλεί τους/τις αναπληρωτές(-τριες) των σχολείων ευθύνης του να συμμετέχουν μαζικά στην ανοιχτή συνέλευση του Συντονιστικού Αναπληρωτών/Αδιόριστων, την Πέμπτη 20/10, στις 18:30, στα γραφεία της ΔΟΕ.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Σχετικά με τις απαράδεκτες δηλώσεις του Αρχιεπισκόπου Αθηνών και Πάσης Ελλάδος κ.κ. Ιερωνύμου σε βάρος των εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Ιανουαρίου 2020
ΑΚΥΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ Ν. 4692/2020 & 4823/2021 ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ – ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗ – ΥΠΟΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Διαδικτυακή ενημερωτική σύσκεψη – συζήτηση τη ΔΕΥΤΕΡΑ 10 Οκτωβρίου 2022 στις 19:00 στην οποία θα προσκληθούν και θα συμμετάσχουν μέλη του Δ. Σ. της Δ. Ο. Ε.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Οκτωβρίου 2022