- Επόμενο άρθρο « Σχετικά με τις τραγικές συνθήκες λειτουργίας των σχολικών μονάδων της περιοχής μας υπό καθεστώς απαγόρευσης και την παροχή εξ αποστάσεως εκπαίδευσης
- Προηγούμενο άρθρο Καταγραφή ψηφιακών υποδομών και ελλείψεων των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Συλλόγου μας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ο Σύλλογος Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στηρίζει και καλεί τους/τις αναπληρωτές(-τριες) των σχολείων ευθύνης του να συμμετέχουν μαζικά στην ανοιχτή συνέλευση του Συντονιστικού Αναπληρωτών/Αδιόριστων, την Πέμπτη 20/10, στις 18:30, στα γραφεία της ΔΟΕ.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Οκτωβρίου 2022