- Επόμενο άρθρο ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΦΩΝ – ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΕΥΚΗΣ
- Προηγούμενο άρθρο Συγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2021 – 2022 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Καταγραφή αριθμού νοσούντων εκπαιδευτικών & μαθητών από covid 19 την εβδομάδα 17 – 21 Ιανουαρίου 2022 του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου – Έλλειψη self test για την ιχνηλάτηση των κρουσμάτων στα σχολεία – Μη χορήγηση self test στο προσωπικό καθαριότητας των σχολείων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Ιανουαρίου 2022
Κάλεσμα προς τις/τους συναδέλφους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου μας – για συμμετοχή στην τακτική Γ. Σ. του Συλλόγου (27/5) και συγκρότησης επιτροπής αναπληρωτών (ομάδας εργασίας) του συλλόγου μας με στόχο την οργάνωση της δράσης μας για τη διεκδίκηση μαζικών μόνιμων διορισμών στη δημόσια εκπαίδευση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2015
NA ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 15 Ιουλίου 2020