- Επόμενο άρθρο Γιατί λέμε ΟΧΙ στα ιδιωτικά πανεπιστήμια
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με τις τραγικά απαράδεκτες συνθήκες εργασίας των συναδέλφων μας Νηπιαγωγών με την αφορμή του εργατικού ατυχήματος σε ώρα υπηρεσίας της συναδέλφου μας Προϊσταμένης του 5ου Νηπιαγωγείου Πεύκης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με τα σεμινάρια για την περιγραφική αξιολόγηση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Απριλίου 2019
Κήρυξη 1 (μιας) έως 4 (τεσσάρων) ωρών διευκολυντικής στάσης εργασίας για τη συμμετοχή των μελών του σωματείου μας στα απεργιακά συλλαλητήρια και τις απεργιακές συγκεντρώσεις της Τετάρτης 17 Απριλίου 2024 (24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 15 Απριλίου 2024