- Επόμενο άρθρο Η πολιτική ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας (Κεραμέως – Ζαχαράκη) τιμωρούν συνειδητά και οδηγούν σκόπιμα στην ανεργία αναπληρώτριες, επειδή «τόλμησαν» να εκλεγούν στο Δ.Σ. της ΔΟΕ και του Συλλόγου τους.
- Προηγούμενο άρθρο Όχι στις εξώσεις προσφύγων από τους χώρους παραμονής τους (καμπ) και από τα σπίτια στις γειτονιές. Σπίτια και στέγαση για όλους! Να συνεχιστούν και να διευρυνθούν τα προγράμματα στέγασης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Καλωσόρισμα στις/στους νεοδιόριστες/-ους συναδέλφους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Αυγούστου 2022
Ψήφισμα Συμπαράστασης στον αγώνα των Εκπαιδευτικών της Χίου για την εκπαίδευση των προσφυγόπουλων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Οκτωβρίου 2018