- Επόμενο άρθρο Κανένας εκπαιδευτικός δεν υποχρεούται να παρέχει τηλεκπαίδευση από το σπίτι του. – Λέμε ΟΧΙ στην κοροϊδία και στις επικοινωνιακές τακτικές του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης
- Προηγούμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗ Δ/ΝΣΗ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ Θ.ΧΑΡΙΤΙΔΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Νοεμβρίου 2017
Τοποθέτηση του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για την έξαρση του κλίματος, παρεμβάσεων, επιθέσεων, καταγγελιών και στοχοποίησης συναδέλφων και σχολικών μονάδων από τις Δημοτικές Αρχές τις περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας και μερίδα γονέων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Ιανουαρίου 2018