- Επόμενο άρθρο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΑΣ Γεώργιο Πιπίνη – Τρουπάκη που έφυγε αναπάντεχα από τη ζωή
- Προηγούμενο άρθρο ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΗ ΤΟΥ 12ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥ 3ου & 11ου ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Παροχή συνδικαλιστικής κάλυψης στα μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ώστε να μη συμμετάσχουν σε διαδικτυακό σεμινάριο για την αξιολόγηση του ν. 4692/2020 που τους καλεί το ΥΠΑΙΘ τη Δευτέρα 8 – 2 – 2021 από 13:30 έως 16:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Φεβρουαρίου 2021
Σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μελισσίων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Σεπτεμβρίου 2022