- Επόμενο άρθρο Επιστολή προς τη Δημοτική Αρχή Κηφισιάς αναφορικά με τα προβλήματα χρηματοδότησης των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Δήμου Κηφισιάς μέσω της Σχολικής Επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Κηφισιάς
- Προηγούμενο άρθρο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Όχι στον εκ νέου αποκλεισμό υποψήφιων Δ/ντών – Δ/ντριών Σχολικών Μονάδων από τη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας για τεχνικούς λόγους – Να γίνουν δεκτές όλες οι ενστάσεις των αποκλεισμένων από τη διαδικασία εκπαιδευτικών για τεχνικούς λόγους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Ιανουαρίου 2023
Αναφορικά με τις εγκυκλίους του ΥΠΠΕΘ για τις Σχολικές Βιβλιοθήκες
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαρτίου 2018