- Επόμενο άρθρο ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΧΟΡΟΕΣΠΕΡΙΔΑ του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- Προηγούμενο άρθρο Προτάσεις του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου προς την ολομέλεια των Προέδρων των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. της Δ. Ο. Ε. της 10ης Φεβρουαρίου 2018
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Η διαφοροποίηση ανάμεσα σε εμβολιασμένους & ανεμβολίαστους εκπαιδευτικούς ακόμα και σε ό,τι αφορά τη χαλάρωση των μέτρων προστασίας έναντι του ιού covid 19, όταν νοσούν αντίστοιχα και με τον ίδιο τρόπο εμβολιασμένοι και ανεμβολίαστοι, αποτελεί πρόκληση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Απριλίου 2022
Όλοι και όλες στο συλλαλητήριο το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019, στις 11.30 π.μ., στην πλατεία Κοραή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Φεβρουαρίου 2019