- Επόμενο άρθρο ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΥΘΑΙΡΕΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΝΗΠΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΑΙΘ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ
- Προηγούμενο άρθρο Ανασυγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2021 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ ενάντια στην αστυνομική βία και καταστολή σε βάρος του πανεκπαιδευτικού συλλαλητηρίου της 15ης Δεκεμβρίου 2022
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Δεκεμβρίου 2022
Σχετικά με τις εξαγγελίες του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης για την παράταση του ωραρίου λειτουργίας των Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Σχολείων ως τις 17:30 – 18:00 προκειμένου να αντιμετωπιστεί το δημογραφικό πρόβλημα της χώρας και την μετατροπή Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης του σωματείου μας σε ολοήμερα διευρυμένου ωραρίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Αυγούστου 2022