- Επόμενο άρθρο Για τις ενέργειες της Κ. Ε. Δ. Ε. και του Προέδρου της Δημάρχου Αμαρουσίου κου Γ. Πατούλη ενάντια στην εφαρμογή της Δίχρονης υποχρεωτικής προσχολικής αγωγής & εκπ/σης από το Δημόσιο Νηπιαγωγείο
- Προηγούμενο άρθρο Αναφορικά με τις εγκυκλίους του ΥΠΠΕΘ για τις Σχολικές Βιβλιοθήκες
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Να σταματήσει η αίσχιστη και επονείδιστη τακτική της Διεύθυνσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας της κάλυψης των κενών σε εκπαιδευτικό προσωπικό με παράνομες μετακινήσεις εκπαιδευτικών σε βάρος της λειτουργίας των σχολείων και η αποστολή ανυπόγραφων εντολών μέσω μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στις σχολικές μονάδες.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 31 Οκτωβρίου 2021
ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Νοεμβρίου 2021