- Επόμενο άρθρο Αίτημα προς το Δ. Σ. της Δ. Ο. Ε. για κήρυξη 24ωρης απεργίας στις 8 – 3 – 2024 ημέρα που συζητείται και ψηφίζεται στην Βουλή το νομοσχέδιο για την ίδρυση ιδωτικών Α. Ε. Ι
- Προηγούμενο άρθρο Η Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας γνωμοδοτεί πριν το Ι.Ε.Π. για το Ι.Ε.Π. (ή αλλιώς από το «Γιάννης κερνά Γιάννης πίνει» στο… «χάσαμε τα αυγά και τα πασχάλια
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Παράτυπες ενέργειες της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας που αφορούν τις/τους συναδέλφους Γαλλικής & Γερμανικής γλώσσας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Οκτωβρίου 2018