- Επόμενο άρθρο « Παράσταση διαμαρτυρίας των μελών των Δ. Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου & «Ο Περικλής» στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας (Τρίτη 27 – 9 – 2022 στις 13:30)
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μελισσίων
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Να προβεί άμεσα η Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας στην μονιμοποίηση των νεοδιόριστων συναδέλφων μας (διορισθέντων το 2020) σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις του νόμου. ΔΕ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ οι νεοδιόριστοι/-ες συνάδελφοί μας να είναι όμηροι του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης προκείμενου να περάσει η αξιολόγηση των νόμων 4692/2020 & 4823/2021
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Οκτωβρίου 2022
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Φεβρουαρίου 2015