- Επόμενο άρθρο Καταγγέλλουμε την εισβολή των ΜΑΤ και των αστυνομικών δυνάμεων στην κατάληψη Ολύμπια για την εκκένωση της. Η καταστολή των αγώνων θα ηττηθεί
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ για Σωτ. Σωτηρίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα για τις νέες δίκες διώξεων για τη διαδήλωση στις 17/11/2020 στα Σεπόλια
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 29 Μαρτίου 2024
« Απάντηση στις δηλώσεις της Προέδρου της Δ.Ε.Π. Αμαρουσίου κας Λέκκα – Καλαντζάκη Ελένης αναφορικά με τις θέσεις του Σ.Ε.Π.Ε. Αμαρουσίου για την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης όπως αυτές εκφράζονται από τον Πρόεδρο του Δ. Σ. του Σ. Ε. Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Ιουνίου 2019