- Επόμενο άρθρο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
- Προηγούμενο άρθρο Διευκρινίσεις για την παρακράτηση συνδικαλιστικής συνδρομής των μελών του συλλόγου μας μέσω της Ενιαίας Αρχής Πληρωμών για το συνδικαλιστικό έτος 2016 – 2017
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΥΠΟΜΝΗΜΑ Του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου αναφορικά με τα προβλήματα λειτουργίας των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας, της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας και του Π.Υ.Σ.Π. Ε. Β΄ Αθήνας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2017
Ικανοποίηση αιτημάτων αποσπάσεων εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης προς την Πρωτοβάθμια για το σχολικό έτος 2017 – 2018
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2017