- Επόμενο άρθρο Ενώνουμε τη φωνή μας με τους φορείς της εκπαιδευτικής κοινότητας του 1ου ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ για τον Σαϊντού!
- Προηγούμενο άρθρο Να σταματήσει η τρομοκρατία και οι εκβιαστικές τακτικές από την πλευρά του ΥΠΑΙΘ και της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας σε βάρος των εκπαιδευτικών με τις απειλές ανυπόστατων καταγγελιών από την πλευρά των γονέων – Κάθε είδους υιοθέτηση και διασπορά ψευδών και ανυπόστατων καταγγελιών γονέων σε βάρος εκπαιδευτικών (μελών του σωματείου μας) από την πλευρά της διοίκησης θα αντιμετωπίζεται δια της νομικής οδού από τον Σύλλογο Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Συνέπειες από την αναστολή της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης με ΚΥΑ των υπουργείων Παιδείας & Οικονομικών στους Δήμους Αμαρουσίου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης – Πεύκης ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ – ΜΕΛΩΝ του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου τη ΔΕΥΤΕΡΑ 9 – 9 – 2019 στις 19:00 στο 8ο Δημ. Σχ. Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 Μαρούσι)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2019
ΨΗΦΙΣΜΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΩΚΟΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΙΜΗΣ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΤΟ 2011
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2017