- Επόμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ 8 ΜΑΡΤΗ 2022
- Προηγούμενο άρθρο « Σχετικά με τους πίνακες της Ειδικής Αγωγής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Καταγγελία των ενεργειών του Δήμου Αμαρουσίου και της Προέδρου της σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με την έγγραφη πρόσκληση σε απολογία των Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενων των Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου που δε συμμετείχαν στο πρόγραμμα ανακύκλωσης “We go Green” του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Μαρτίου 2018
ΨΗΦΙΣΜΑ 8 ΜΑΡΤΗ 2022
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Φεβρουαρίου 2022