- Επόμενο άρθρο Να σταματήσουν οι διώξεις των μελών του Δ. Σ. της Ε Ε.Λ.Μ.Ε.-Θ Χρήστου Ζαγανίδη (Πρόεδρος), Σοφίας Στεφανίδου (Γραμματέας) και Σίσσυ Φραντζέσκου (Αντιπρόεδρος) και του Βασίλη Μορέλα, μέλος της Ε.Λ.Μ.Ε. Ημαθίας
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 στις 18:30 ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΗΣΑΠ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η στη θεατρική παράσταση « Ψέμα στο ψέμα »
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Ιανουαρίου 2019
ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ Ν.Δ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ!
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Νοεμβρίου 2020