- Επόμενο άρθρο Εγγραφή όλων των παιδιών που επιθυμούν να εγγραφούν στα ολοήμερα τμήματα των Δημόσιων Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων χωρίς όρους και προϋποθέσεις
- Προηγούμενο άρθρο Αναφορικά με την εκδήλωση – συζήτηση που διοργανώθηκε στις 25/4 από το ΚΑΝΕΠ – ΓΣΕΕ για την παιδεία χωρίς τη συμμετοχή – παρουσία των εκπαιδευτικών ομοσπονδιών Δ.Ο.Ε. – Ο. Λ. Μ. Ε.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΙΜΑΤΟΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Φεβρουαρίου 2019
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ Α.Ε.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Ιανουαρίου 2015
ΟΧΙ στον ευτελισμό της παιδαγωγικής ελευθερίας, την απαξίωση της ουσίας της διδασκαλίας, την ωμή παραβίαση των προσωπικών δεδομένων μαθητών και εκπαιδευτικών. Ακυρώνουμε στην πράξη τους αντιδημοκρατικούς, αντιεκπαιδευτικούς και βαθιά αντιπαιδαγωγικούς σχεδιασμούς της ηγεσίας του Υπουργείου Παιδείας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Μαΐου 2020