- Επόμενο άρθρο Σχετικά με την μη αναγνώριση συνάφειας του μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών της συναδέλφου μας κας Σωτηριάδου Εύας από το Π. Υ. Σ. Π. Ε. της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας
- Προηγούμενο άρθρο Γιατί λέμε ΟΧΙ στα ιδιωτικά πανεπιστήμια
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα στήριξης της πάλης για υπογραφή ΣΣΕ στα Φροντιστήρια Μέσης Εκπαίδευσης και Κέντρα Ξένων Γλωσσών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Φεβρουαρίου 2019
ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ στην ΕΚΤΑΚΤΗ Γ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Σεπτεμβρίου 2016
« Σχετικά με τις προδήλως παράνομες προφορικές εντολές της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας προς τις/τους Διευθύντριες/Διευθυντές των Δημοτικών Σχολείων της περιοχής μας αναφορικά με τις εγγραφές μαθητών/μαθητριών της Α΄ τάξης Δημοτικού και την δημιουργία τμημάτων με πληθωρικό αριθμό – περικοπή ίδρυσης τμημάτων με μεταφορά μαθητών στο όμορα σχολεία
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Απριλίου 2024