- Επόμενο άρθρο Ψήφισμα Συμπαράστασης στον αγώνα των Εκπαιδευτικών της Χίου για την εκπαίδευση των προσφυγόπουλων
- Προηγούμενο άρθρο Αίτημα συνάντησης του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου με το Δ/ντή Ειδικής Αγωγής του ΥΠΠΕΘ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Να σταματήσει η τρομοκρατία και οι εκβιαστικές τακτικές από την πλευρά του ΥΠΑΙΘ και της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας σε βάρος των εκπαιδευτικών με τις απειλές ανυπόστατων καταγγελιών από την πλευρά των γονέων – Κάθε είδους υιοθέτηση και διασπορά ψευδών και ανυπόστατων καταγγελιών γονέων σε βάρος εκπαιδευτικών (μελών του σωματείου μας) από την πλευρά της διοίκησης θα αντιμετωπίζεται δια της νομικής οδού από τον Σύλλογο Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαρτίου 2022