- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ από την παράσταση διαμαρτυρίας των Δ. Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου – «Γ. Σεφέρης» – « Ο Περικλής» που έγινε την Τρίτη 5 – 9 – 2023 στις 13:30 στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας
- Προηγούμενο άρθρο Όχι στην περικοπή των προσλήψεων εκπαιδευτικών Παράλληλης Στήριξης – Υπερασπιζόμαστε τα μορφωτικά δικαιώματα των μαθητών μας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με τις εξαγγελίες του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης για την παράταση του ωραρίου λειτουργίας των Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Σχολείων ως τις 17:30 – 18:00 προκειμένου να αντιμετωπιστεί το δημογραφικό πρόβλημα της χώρας και την μετατροπή Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης του σωματείου μας σε ολοήμερα διευρυμένου ωραρίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Αυγούστου 2022