- Επόμενο άρθρο Συμμετέχουμε και καλούμε στην παράσταση διαμαρτυρίας του Ενιαίου Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων ΑμεΑ Αττικής και Νήσων, άλλων εκπαιδευτικών σωματείων και συλλόγων γονέων την Πέμπτη 29 – 9 – 2022 στις 17:00 στο ΥΠΑΙΘ για τα θέματα της ειδικής αγωγής
- Προηγούμενο άρθρο Να σταματήσει η Δ. Ε. Π. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης να μεροληπτεί υπέρ των σχολικών μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης κατά τον διαμοιρασμό των χρημάτων των λειτουργικών αναγκών των σχολείων – Άμεσα να επανέλθει η δια ζώσης συνεδρίαση των μελών της Δ. Ε. Π. Λυκόβρυσης – Πεύκης σε αντικατάσταση της δια περιφοράς συνεδρίαση που αποφασίστηκε και επιβλήθηκε αυθαίρετα.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Κοινή ανακοίνωση των 3 Συλλόγων της Β΄ Αθήνας για ΑΠΟΧΗ από τις ηλεκτρονικές εκλογές αιρετών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 21 Οκτωβρίου 2022
Αίτημα συνάντησης με τους υπευθύνους του ΠΕΚΕΣ Β΄ Αθήνας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Δεκεμβρίου 2018