- Επόμενο άρθρο Ανασυγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2021 – 2022 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
- Προηγούμενο άρθρο ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! ΑΠΕΡΓΙΑ – ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΜΕΝΤΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Διαδικτυακή ενημέρωση του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου, ΔΕΥΤΕΡΑ 26 – 9 – 2022 στις 19:00
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Όχι στον αποκλεισμό υποψήφιων Δ/ντών – Δ/ντριών Σχολικών Μονάδων από τη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας για τεχνικούς λόγους – Να γίνουν δεκτές όλες οι ενστάσεις των αποκλεισμένων από τη διαδικασία εκπαιδευτικών για τεχνικούς λόγους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Ιανουαρίου 2023
Καλούμε σε καθολική αποχή από την παρωδία των ηλεκτρονικών εκλογών για τα Υπηρεσιακά Συμβούλια
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Οκτωβρίου 2022
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ/ ΟΛΟΥΣ ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Σεπτεμβρίου 2017