- Επόμενο άρθρο Αίτημα συνάντησης του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου με τους σχολικούς συντονιστές Π. Ε. των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας
- Προηγούμενο άρθρο « Συμμετοχή των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην υιοθέτηση και ανάρτηση των ενιαίων κειμένων αποδόμησης της αξιολόγησης του ν. 4823/2021
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα συμπαράστασης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Δεκεμβρίου 2017
Στήριξη της κινητοποίησης των εργαζομένων της ΛΑΡΚΟ στα δικαστήρια Ευελπίδων στις 18 Ιουνίου 2024 στις 10:00 διεκδικώντας να παρα;μείνουν στις δουλειές τους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Ιουνίου 2024 · Last modified 20 Ιουνίου 2024