- Επόμενο άρθρο Καταγγελία των ενεργειών της Προέδρου της Σχολικής Επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με τη διαχείριση των προβλημάτων του 18ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου και τη συμπεριφορά της απέναντι στο πρόσωπο του Δ/ντή της ομώνυμης σχολικής μονάδας
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ για τη δολοφονία του νεαρού Ρομ Κ. Φραγκούλη
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΣΥΛΛΟΓΗ ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Μαΐου 2017
Να καλύψει άμεσα η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας το κενό σε εκπαιδευτικό αγγλικής Γλώσσας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πεύκης καθώς και όλων των κενών που υπάρχουν στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας λόγω αναρρωτικών αδειών εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Δεκεμβρίου 2021
Ψήφισμα συμπαράστασης σε Π. Βαϊνά και Γ. Χρόνη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Νοεμβρίου 2016