- Επόμενο άρθρο ΕΞΩΔΙΚΗ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ στη συγκέντρωση διαμαρτυρίας την Τετάρτη 3 – 4 – 2024 στις 09:00 έξω από το ΣτΕ όπου εκδικάζονται οι προσφυγές ενάντια στην μετεγκατάσταση του ΚΑΖΙΝΟ της Πάρνηθας στο Μαρούσι.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Όλοι στη Γενική Απεργία στις 30 Μάη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Μαΐου 2018
Σχετικά με την εφαρμογή της απόφασης 139/2024 του Διοικητικού Εφετείου Αθηνών και την αναπροσαρμογή του πίνακα Διευθυντών/Διευθυντριών της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας – Ως ποιο σημείο θα φτάσει η καραμπόλα αλλαγής Διευθυντών των Δημοτικών Σχολείων της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας;
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Απριλίου 2024
ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Οκτωβρίου 2017