- Επόμενο άρθρο Δελτίο Τύπου από την Παναττική σύσκεψη Συλλόγων ΠΕ, ΕΛΜΕ (8/9/2020)
- Προηγούμενο άρθρο ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Παροχή συνδικαλιστικής κάλυψης στα μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ώστε να μη συμμετάσχουν σε διαδικτυακό σεμινάριο για την αξιολόγηση του ν. 4692/2020 που τους καλεί το ΥΠΑΙΘ τη Δευτέρα 22 – 2 – 2021 από 17:30 έως 19:30
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Φεβρουαρίου 2021