- Επόμενο άρθρο Η εφαρμογή των εξαγγελιών του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης για την παράταση του ωραρίου λειτουργίας των Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Σχολείων ως τις 17:30 διαλύει το ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΕΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ξεκινώντας από τις/τους Νηπιαγωγούς – ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ
- Προηγούμενο άρθρο ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΜΑΣ – Η ανάληψη υπηρεσίας να γίνει την 1η Σεπτεμβρίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 – 3 – 2024 Η ιδιωτικοποίηση των ΑΕΙ και της Δημόσιας Εκπ/σης δε θα περάσει
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Μαρτίου 2024