- Επόμενο άρθρο Διοργάνωση Παράστασης διαμαρτυρίας – συνάντησης με το Δ/ντή Εκπ/σης Π. Ε. Β΄ Αθήνας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου την Πέμπτη 15 – 12 – 2016 στις 14:00 στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας
- Προηγούμενο άρθρο Διεκδικούμε πλήρη προστασία της κύησης και της μητρότητας για τις αναπληρώτριες εκπαιδευτικούς
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Προβλήματα 3ου Δημοτικού Σχολείου Κηφισιάς
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 23 Δεκεμβρίου 2015
Διεκδικούμε την άμεση σύσταση οργανικών θέσεων για όλα τα διδακτικά αντικείμενα όλων των ειδικοτήτων που διδάσκονται στην Π. Ε. – ΟΧΙ στη συνέχιση του καθεστώτος ομηρίας – εξαίρεσης που βιώνουν οι μεταταχθέντες από τη δευτεροβάθμια εκπ/ση συνάδελφοι μας εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων από το 2013 έως σήμερα – Σταθερή και μόνιμη εργασία με σταθερό και μόνιμο προσωπικό σε όλη τη Δημόσια Εκπαίδευση – ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗΝΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ Αττικής (Τσόχα 15, Αθήνα) ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25 – 10 – 2017 στις 14:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Οκτωβρίου 2017
ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Φεβρουαρίου 2017