- Επόμενο άρθρο Δημιουργία αποθετηρίου – βήματος διαλόγου αναφορικά με τις προτάσεις των πρωτοβάθμιων σωματείων (μελών της Δ.Ο.Ε.), των συλλόγων διδασκόντων και των συναδέλφων για το περιεχόμενο του σχολείου και τη βελτίωση της καθημερινής εκπαιδευτικής πράξης και των προβλημάτων του Δημόσιου Σχολείου
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με τη διασφάλιση των εργασιακών δικαιωμάτων των Νηπιαγωγών αναφορικά με τις διεκδικήσεις των Βρεφονηπιοκόμων
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Φεβρουαρίου 2017