- Επόμενο άρθρο Προσυπογράφουμε και στηρίζουμε το παρακάτω αίτημα χιλιάδων συναδέλφων μας νεοδιόριστων εκπαιδευτικών
- Προηγούμενο άρθρο 6 Δεκεμβρίου 2008 – 6 Δεκεμβρίου 2021 Διαρκής αγώνας για την υπεράσπιση των δημοκρατικών, εργασιακών και μορφωτικών δικαιωμάτων του λαού και της νεολαίας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – στο θεατρικό έργο «Ποιος σκότωσε το σκύλο τα μεσάνυχτα» του Σάιμον Στήβενς σε σκηνοθεσία Β. Θεοδωρόπουλου στο Θέατρο «Τζένη Καρέζη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Μαρτίου 2020