- Επόμενο άρθρο Το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου εκφράζει την απόλυτη συμπαράστασή του στην συνάδελφο Πρόεδρο του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. « Ο Αριστοτέλης» Δ. Τάσσου απέναντι στις προσπάθειες ποινικοποίησης της συνδικαλιστικής της δράσης από την πλευρά παραγόντων εντελλόμενων από τη Δ/νση Π. Ε. Δράμας.
- Προηγούμενο άρθρο Συνεχίζουμε τον αγώνα ενάντια στην αντιλαϊκή πολιτική: ΟΛΟΙ/-ΕΣ στην ΠΟΡΕΙΑ του ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ!
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Νοεμβρίου 2021
Συγκρότηση Θεατρικής ομάδας του Συλλόγου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Δεκεμβρίου 2014
Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ KAI ΟΙ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΥΠΑΙΘ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓEΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟY κου Κόπτση ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΑ ΕΝΙΑΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟΔΟΜΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ (ΤΗΣ ΔΟΕ) ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Μαρτίου 2022