- Επόμενο άρθρο ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
- Προηγούμενο άρθρο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ Γ. Σ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022 ΣΤΙΣ 18:30 στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 – Μαρούσι)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αντικατάσταση μέλους του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2017 – 2018 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Οκτωβρίου 2018
Υπηρεσιακές μεταβολές εκπαιδευτικών 2022 – 2023
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Ιουλίου 2022
Διοργάνωση διαδικτυακής ενημερωτικής συνάντησης για τις/τους αναπληρώτριες/αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για τα προβλήματά τους και την οργάνωση της συμμετοχής μας στην ΑΠΕΡΓΙΑ – ΑΠΟΧΗ από κάθε αξιολογική διαδικασία του ν. 4692/2020 την ΚΥΡΙΑΚΗ 21 – 2 – 2021 στις 19:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Φεβρουαρίου 2021