- Επόμενο άρθρο Να σταματήσει η Δ. Ε. Π. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης να μεροληπτεί υπέρ των σχολικών μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης κατά τον διαμοιρασμό των χρημάτων των λειτουργικών αναγκών των σχολείων – Άμεσα να επανέλθει η δια ζώσης συνεδρίαση των μελών της Δ. Ε. Π. Λυκόβρυσης – Πεύκης σε αντικατάσταση της δια περιφοράς συνεδρίαση που αποφασίστηκε και επιβλήθηκε αυθαίρετα.
- Προηγούμενο άρθρο Ανασυγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2021 – 2022 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ- ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ – ΕΛΕΓΧΟΙ ΤΡΟΧΑΙΑΣ: ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΟΤΡΙΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Νοεμβρίου 2023
ΟΧΙ στο Προσοντολόγιο του ν. 4589/2019 και στην έκδοση πινάκων ανεργίας και απόρριψης χιλιάδων εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Ιουλίου 2020
Δ Ε Λ Τ Ι Ο Τ Υ Π Ο Υ από την παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας που έγινε την Πέμπτη 14 – 10 – 2021 στις 09:00 για το θέμα των συγχωνεύσεων – καταργήσεων τμημάτων σε Νηπιαγωγεία και Δημοτικά Σχολεία της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Οκτωβρίου 2021