- Επόμενο άρθρο Διευκρινίσεις για την παρακράτηση συνδικαλιστικής συνδρομής των μελών του συλλόγου μας μέσω της Ενιαίας Αρχής Πληρωμών για το συνδικαλιστικό έτος 2018 – 2019
- Προηγούμενο άρθρο Συγκρότηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συνδικαλιστικό έτος 2018 – 2019 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διεκδικούμε πλήρη προστασία της κύησης και της μητρότητας για τις αναπληρώτριες εκπαιδευτικούς
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Δεκεμβρίου 2016
Πρακτικά βήματα για τη συμμετοχή στην Απεργία-Αποχή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Σεπτεμβρίου 2022