- Επόμενο άρθρο « Εκφράζουμε έμπρακτα την αλληλεγγύη μας στη 12χρονη από τον Κολωνό, θύμα παιδοβιασμού, στα ανήλικα αδέλφια της και την οικογένειά της
- Προηγούμενο άρθρο Διεκδικούμε φάρμακα επαρκή και δωρεάν για όλο το λαό
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ποτέ ξανά φασισμός! Όλες και όλοι μαζί διαδηλώνουμε! – Κυριακή 18 Σεπτέμβρη, Κερατσίνι, Μνημείο Παύλου Φύσσα, 17:30 – Τετάρτη 28 Σεπτέμβρη, Εφετείο, Λ. Αλεξάνδρας, 08:30
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Σεπτεμβρίου 2022 · Last modified 15 Σεπτεμβρίου 2022
ΕΞΩ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΑΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Μαρτίου 2018
Διεκδικούμε άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση των μορφωτικών κενών, την ομαλή ψυχοκοινωνική επανένταξη των μαθητών και την ασφαλή λειτουργία των σχολείων. – Όχι στις επικοινωνιακές κινήσεις του ΥΠΑΙΘ χωρίς κανένα ουσιαστικό αντίκρισμα όπως η παράταση του σχολικού έτους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Απριλίου 2021