- Επόμενο άρθρο Καλωσόρισμα στις/στους νεοδιόριστες/-ους συναδέλφους
- Προηγούμενο άρθρο Όχι στις παράλογες και παράτυπες εντολές του ΥΠΑΙΘ – Οι Διευθυντές/Διευθύντριες των σχολείων και οι Προϊστάμενες/-οι των Νηπιαγωγείων δεν είναι υποχρεωμένοι/-ες να παρέχουν διοικητικό έργο κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής τους άδειας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΟΧΙ στην υπονόμευση της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης – Αποκλειστικά και μόνο από το Δημόσιο Νηπιαγωγείο η παροχή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Σεπτεμβρίου 2022 · Last modified 13 Σεπτεμβρίου 2022
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΑΖΑΡΕΥΟΝΤΑΙ!!!
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Μαΐου 2020