- Επόμενο άρθρο ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ Ν.Δ. ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠΑΙΘ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΟ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΟΥΝ ΤΩΡΑ
- Προηγούμενο άρθρο Ανεπάρκεια προσωπικού καθαριότητας στα δημοτικά σχολεία και νηπιαγωγεία του δήμου Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Παροχή συνδικαλιστικής κάλυψης στους/στις Διευθυντές/ Διευθύντριες των Δημοτικών Σχολείων – μέλη του Συλλόγου μας αναφορικά με τη μη αποστολή επιπλέον στοιχείων σε ότι αφορά τη λειτουργία των τμημάτων ολοήμερου και πρωινής ζώνης των σχολείων μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Σεπτεμβρίου 2016