- Επόμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ Υ.Π.Ε.Θ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΗ
- Προηγούμενο άρθρο Σύγκλιση ετήσιας Τακτικής Γενικής Συνέλευσης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Μνημείο ημετεροκρατίας – αδιαφάνειας και σήψης οι κρίσεις Διευθυντριών/Διευθυντών Σχολικών Μονάδων από το συμβούλιο κρίσεων της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας – ΝΑ ΜΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΩΝ Δ/ΝΤΡΙΩΝ – Δ/ΝΤΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΩΝ ΑΥΤΩΝ ΚΡΙΣΕΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Απριλίου 2023
Σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μελισσίων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Σεπτεμβρίου 2022
Συμμετοχή στην κινητοποίηση για ασφαλή σχολεία που διοργανώνει η Ένωση Γονέων του Δήμου Κηφισιάς στο Δημαρχείο Κηφισιάς την Τετάρτη 22 – 5 – 2024 στις 08:00 – Διεκδικούμε σύγχρονα και ασφαλή σχολεία για τις/τους μαθήτριες/μαθητές μας και τις/τους εκπαιδευτικούς
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Μαΐου 2024