- Επόμενο άρθρο Ανάκληση προκηρυγμένης στάσης εργασίας
- Προηγούμενο άρθρο ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ 4823/2021 & 4692/2020 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ενημερωτική διαδικτυακή εκδήλωση συζήτηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΣΤΙΣ 19:30
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – στο πολυβραβευμένο θεατρικό έργο του θεατρικού συγγραφέα Bertolt Brecht « Η άνοδος του Αρτούρο Ούι» σε σκηνοθεσία Άρη Μπινιάρη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Νοεμβρίου 2023