- Επόμενο άρθρο Δελτίο Τύπου των Συλλόγων Εκπ/κών Π.Ε. Αμαρουσίου, «ο Περικλής» και «Γ. Σεφέρης» για την παράσταση διαμαρτυρίας των Δ. Σ. που έγινε την Παρασκευή 25 – 2 – 2022 σχετικά με τις απορρίψεις των αναρρωτικών αδειών
- Προηγούμενο άρθρο 26 Φλεβάρη 2022 ΠΑΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΝΔ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Μετά το μπλοκάρισμα των σεμιναρίων για την αξιολόγηση από τους Συλλόγους Εκπ/κών Π. Ε. της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας, δεν πραγματοποιήθηκαν ούτε τη 2η ημέρα (Τρίτη 16 – 4 – 2019) τα σεμινάρια της αξιολόγησης για τους/τις συντονιστές/στριες του 2ου ΠΕΚΕΣ Αττικής!
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Απριλίου 2019
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΣΤΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ Ε.Λ.Μ.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ, ΧΑΡΑ ΝΙΚΑ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Φεβρουαρίου 2019