- Επόμενο άρθρο Ανυπαρξία των Δημοτικών Αρχών της περιοχής ευθύνης του συλλόγου μας κατά την εβδομάδα της βαριάς κακοκαιρίας 24 – 30 Ιανουαρίου 2022 – Βαρύτατες οι ευθύνες τους για την ανυπαρξία μέτρων καθαρισμού των δρόμων και των προαυλίων των σχολικών μονάδων
- Προηγούμενο άρθρο Η Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας σε εντεταλμένη υπηρεσία καλεί Διευθυντές/-ντριες και Προϊσταμένες/- ους να καταδώσουν τους/τις συναδέλφους/-ισσες τους για το αν έκαναν ή όχι τηλεκπαίδευση! Αισχροί και επικίνδυνοι!
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΥΠΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ – ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Δεκεμβρίου 2016
Σχετικά με την παραπέρα αγωνιστική πορεία του κλάδου αναφορικά με το ζήτημα της ανατροπής – ακύρωσης της ΑΕΕ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Ιουνίου 2014