- Επόμενο άρθρο Η αξιολόγηση δεν θα περάσει Υλοποιούμε όλες και όλοι την ομόφωνη απόφαση του ΔΣ της ΔΟΕ για απεργία – αποχή από τις αξιολογικές διαδικασίες
- Προηγούμενο άρθρο ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΚΑΛΕΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΣΕ ΔΙΩΚΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ το Σάββατο 6 Φλεβάρη 12:00 στην πλατεία Συντάγματος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Περί των δηλώσεων του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης Κ. Μητσοτάκη αναφορικά με την εκπαιδευτική πολιτική της Ν. Δ. στο πλαίσιο των εγκαινίων της 83ης ΔΕΘ – Η οφειλόμενη απάντηση από το συνδικαλιστικό κίνημα των εκπαιδευτικών της Π. Ε.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Οκτωβρίου 2018