- Επόμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης για Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π. Ε. Δυτικής Αττικής
- Προηγούμενο άρθρο ΕΚΤΑΚΤΟ Ενημερωτικό δελτίο, 23 – 3 – 2014 του αιρετού στο ΠΥΣΠΕ Β΄ΑΘΗΝΑΣ Δημήτρη Πολυχρονιάδη
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Να σταματήσει η τρομοκρατία και οι εκβιαστικές τακτικές από την πλευρά του ΥΠΑΙΘ και της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας σε βάρος των εκπαιδευτικών με τις απειλές ανυπόστατων καταγγελιών από την πλευρά των γονέων – Κάθε είδους υιοθέτηση και διασπορά ψευδών και ανυπόστατων καταγγελιών γονέων σε βάρος εκπαιδευτικών (μελών του σωματείου μας) από την πλευρά της διοίκησης θα αντιμετωπίζεται δια της νομικής οδού από τον Σύλλογο Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαρτίου 2022
ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ στα συλλαλητήρια
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Ιουλίου 2020