- Επόμενο άρθρο Να καλύψει άμεσα η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας το κενό σε εκπαιδευτικό αγγλικής Γλώσσας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πεύκης καθώς και όλων των κενών που υπάρχουν στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας λόγω αναρρωτικών αδειών εκπαιδευτικών
- Προηγούμενο άρθρο ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΦΩΝ – ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΕΥΚΗΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΙΑΚΟ ΛΑΟ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Μαΐου 2021
Κήρυξη τρίωρης διευκολυντικής στάσης εργασίας για τα μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου την Παρασκευή 27 – 1 – 2023 για να συμμετάσχουν στην κινητοποίηση – διαμαρτυρία του ΠΕΣΥΘ στο ΥΠΑΙΘ στις 14:30 – Στηρίζουμε τις διεκδικήσεις του ΠΕΣΥΘ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Ιανουαρίου 2023
ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΑΣ Γεώργιο Πιπίνη – Τρουπάκη που έφυγε αναπάντεχα από τη ζωή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Μαρτίου 2022