- Επόμενο άρθρο ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ Γ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Δευτέρα 5 – 2 – 2018 στις 19:00 στο 8ο Δημ. Σχ. Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 – Μαρούσι)
- Προηγούμενο άρθρο « Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥ – στο θέατρο ΚΙΒΩΤΟΣ – Πειραιώς 115, Αθήνα την Κυριακή 4 – 2 – 2018
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΜΕ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΕΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΕΣ ΣΑΡΩΝΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΤΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ – ΑΠΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 29 Σεπτεμβρίου 2021
Ψήφισμα συμπαράστασης στη συνάδελφο Ελισάβετ Παπαδοπούλου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 1 Δεκεμβρίου 2016