- Επόμενο άρθρο Καταγγελία σε βάρος της Δ/νσης Εκπ/σης Π.Ε. Β΄ Αθήνας από το Σύλλογο Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου αναφορικά με το ζήτημα της βιομηχανίας διώξεων που έχει στηθεί σε βάρος συναδέλφων μας εκπαιδευτικών της τάξης αυτό τον καιρό
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΕΚΠΑ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
« Σχετικά με τη συμπλήρωση της ψηφιακής πλατφόρμας καταγραφής στοιχείων υφιστάμενων κτηρίων και υποδομών ως προς την προσβασιμότητά τους από άτομα με αναπηρία και εμποδιζόμενα άτομα και τις οδηγίες των Δήμων της περιοχής μας – Οι Διευθύντριες/Διευθυντές των Δημοτικών Σχολείων & οι Προϊστάμενες/Προϊστάμενοι των Νηπιαγωγείων ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαρτίου 2022
ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΑΣΥΛΟ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΛΑΟ!
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Ιουλίου 2019